Restaurace Kastrol

Restaurace Kastrol

Akce

26. 11. 2022 OD 18:00 JARMARK a ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU

Jarmark a Vánoční strom

Již tuto sobotu 26.11. od 11:00 proběhne v prostorách naší zahrádky VÁNOČNÍ JARMARK. Naleznete zde hromadu dobého jídla a pití a nádhernou vánoční výzdobu od naší Silvestry Hamzové. Kolem 18:00 proběhne každoroční rozsvícení vánočního stromu za účasti starosty městské části Prahy 13 pana Ing. Davida Vodrážky. Čeká na Vás teplý punč, svařák, vinná klobása v pletýnce a spoustu dalšího.

Těšíme se na vás všechny,

Tým restaurace Kastrol.

11.11.2022 SVATOMARTINSKÉ MENU 2022
Hola hola HUSA už volá !!!
Svatý Martin je prý na cestě z Brna, tak by to mohl po D1 do 11. listopadu snad stihnout. My do té doby pro vás navaříme hned několik tradičních, ale i méně tradičních pokrmů pro tuto významnou událost. Už teď se můžete těšit na terinku z foie gras, husu se šouletem, lokši, kombinací knedlíků a zelí a silným výpekem. Nebudou chybět ani vdolky! Ale pospěšte si, jelikož místa rychle mizí. Martina budeme oslavovat celý týden a nebo do vyprodání zásob.
Těšíme se na vás,
Tým restaurace Kastrol.
18.10.2022 18:00 Degustace | Moderní česká kuchyně (hosující šéfkuchař Martin Makovička | Vallmo restaurant)

Degustace | Moderní česká kuchyně

Degustace na téma – moderní česká kuchyně. Společně s hostujícím šéfkuchařem restaurace Vallmo oceněné křišťálovým špendlíkem od GOOGLU.

Menu oběma kuchařům sedne jek prdel na kastrol. Jak restaurace Kastrol tak restaurace Vallmo mají zaměření na moderní českou kuchyni a tak se můžete těšit na fenomenální gastronomii.

A teď něco málo o Vallmu:
Moderní evropská kuchyně zaměřená na české suroviny. Kreativní, poctivá a z těch nejlepších ingrediencí. Naším cílem je spojení chuťového a vizuálního zážitku s příjemnou chvílí strávenou u dobrého jídla.
chef Martin Makovička | svou práci bere jako poslání rozdávat skrze poctivé jídlo radost. Zkušenosti sbíral v Česku i po celém světě a Vallmo je jeho prvním vlastním konceptem.

Moderni-ceska-Makovicka-27.10.22-scaled.jpg